Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
KARL-AXEL PEHRSSON. Färglitografi, signerad och numrerad.
1193852. KARL-AXEL PEHRSSON. Färglitografi, signerad och numrerad.
ca 39x53 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 39x53 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
826