VAPENSKÖLD, trä/metall, 1900-tal.

1193500. VAPENSKÖLD, trä/metall, 1900-tal.

Längd 21,5 cm.

Bruks/åldersslitage. Böjt i överkant. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 387