PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.

119317. PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.

höjd 71, 26 x 26 cm.

bruksslitage samt kantnagg på övre skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 71, 26 x 26 cm.

Antal besök: 1 221