MONTERSKÅP, 1900-tal.

MONTERSKÅP, 1900-tal.
1192923. MONTERSKÅP, 1900-tal.

Höjd 155 cm, längd 106 cm, djup 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 178