HELMTRUD NYSTRÖM. Flicka med hund. Färgetsning. Sighnerad och daterad 1975. 138/200.

119288. HELMTRUD NYSTRÖM. Flicka med hund. Färgetsning. Sighnerad och daterad 1975. 138/200.

39x39 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x39 cm.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 1 688