HÖGTRYCKSTVÄTT, "PHD150 AL", Parkside, 2000-tal.

1192004. HÖGTRYCKSTVÄTT, "PHD150 AL", Parkside, 2000-tal.

Höjd 110,5 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110,5 cm.

Antal besök: 1 903