Parti 1900-tal.

Parti 1900-tal.
119176. Parti 1900-tal.

Glas-och porslinsminiatyrer:Smörtupp Hackefors,bringare Reimyre,Skor m.m. Höjd 3- 20 cm.

Lladrofigur med nagg i handen.För övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
119176. Parti 1900-tal.

Antal besök: 1 055