ALVAR HÅRD. Olja på duk, jockey på häst, signerad.

119153. ALVAR HÅRD. Olja på duk, jockey på häst, signerad.

Mått 80 x 58 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 80 x 58 cm.

Alvar Hård (1918–2011)

Antal besök: 1 687