VIKSKÄRM, trä och tyg/papp, 1900-2000-tal.

1191407. VIKSKÄRM, trä och tyg/papp, 1900-2000-tal.

Höjd 178 cm
Bredd 4 x 43 cm.

Bruksslitage
Ett hål lagat med tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 178 cm
Bredd 4 x 43 cm.

Bruksslitage
Ett hål lagat med tejp.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 536