SÄNGAR, 1-par, järn och mässing tidigt 1900-tal.

1191236. SÄNGAR, 1-par, järn och mässing tidigt 1900-tal.

Längd 204 cm. Bredd 95 cm. Höjd 150 cm.
Innnermått. Längd 195 cm. Bredd 93 cm.

Skavmävrken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmävrken och slitage.

Antal besök: 413