OLJEMÅLNINGAR, 3 st på duk.

OLJEMÅLNINGAR, 3 st på duk.
119083. OLJEMÅLNINGAR, 3 st på duk.

Stilleben, signerad och daterad 1930,
möjligen S.Mader 55 X 45 cm
"Diana" jaktens gudinna, signerad F.H 65 X 48 cm
Mansporträtt, ej signerad 44 X 39 cm.

Mansporträtt med enstaka färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

möjligen S.Mader 55 X 45 cm

Antal besök: 1 699