Stilleben, signerad och daterad 1930,
möjligen S.Mader 55 X 45 cm
"Diana" jaktens gudinna, signerad F.H 65 X 48 cm
Mansporträtt, ej signerad 44 X 39 cm.
Mansporträtt med enstaka färgbortfall.
möjligen S.Mader 55 X 45 cm