EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
119019. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Emmafåtölj.

Bruksslitage, blekt tyg, lösa knappar.

Gör en kostnadsfri värdering!
119019. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Emmafåtölj.

Antal besök: 1 205