IRIS NORDSTRANDH. Olja på duk, signerad.

119018. IRIS NORDSTRANDH. Olja på duk, signerad.

"Pelargonia på Gran Canaria", 50 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 801