CARL MAGNUS. Komposition. Färglitografi. Signerad och daterad -77. 26/125.

118999. CARL MAGNUS. Komposition. Färglitografi. Signerad och daterad -77. 26/125.

43x35 cm.

Något gulnads.

Carl Magnus (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x35 cm.

Något gulnads.

Carl Magnus (Född 1943)

Antal besök: 546