JOSÉ MARTÍ GARCÉS DE MARCILLA. interiör.

1189706. JOSÉ MARTÍ GARCÉS DE MARCILLA. interiör.

Olja på duk limmad på kartong
Signerad. På baksidan, ram etikett, Casa Esteve i Barcelona
40 x 52,8 cm.

I ett gott skick av bevarande. Kartong med räv. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk limmad på kartong
40 x 52,8 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 374