VÄGGLYSTER med prismor, ett par, 1900-tal.

118955. VÄGGLYSTER med prismor, ett par, 1900-tal.

Höjd 39 cm.

Bruksslitage, behöver ny el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Bruksslitage, behöver ny el.

Antal besök: 1 590