SEKRETÄR 1900-talets mitt.

SEKRETÄR 1900-talets mitt.
118947. SEKRETÄR 1900-talets mitt.

Rullklaff valnöt. Längd 79, bredd 46, höjd 99 cm.

Mindre ytskador. Ett ringbeslag saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 217