Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
FAT, Glas, sannolikt Josef Inwald, Tjeckoslovakien, 1900-tal.
118925. FAT, Glas, sannolikt Josef Inwald, Tjeckoslovakien, 1900-tal.
Diameter 36 cm.
Bruksslitage, smuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 36 cm.
Bruksslitage, smuts.
Stadsauktion Sundsvall
1 055