ARKITEKTRITNING TILL KVARN, "Om 3 par stenar, 1900-talets första hälft.
1189238. ARKITEKTRITNING TILL KVARN, "Om 3 par stenar, 1900-talets första hälft.
67x88 cm.
Fläckar och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
67x88 cm.
Fläckar och slitage.
426