LAVOAR/POTTSKÅP, mörkbetsat trä, tidigt 1900-tal.

1189230. LAVOAR/POTTSKÅP, mörkbetsat trä, tidigt 1900-tal.

Höjd 83, 42 x 44 cm.
Hylla och låda innanför skåpsdörr.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83, 42 x 44 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 713