DOCKA, 1920-tal. Ettikett: Kungsholm West Indies Cruise/Poupees Gerb´s Paris, France.

118892. DOCKA, 1920-tal. Ettikett: Kungsholm West Indies Cruise/Poupees Gerb´s Paris, France.

Längd 71 cm.

Skador hand fot etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71 cm.

Skador hand fot etc.

Antal besök: 1 711