LOCKURNOR, chamotterat stengods, Rörstrand.

1188523. LOCKURNOR, chamotterat stengods, Rörstrand.

Höjd 35-36 cm
Urna med genombrutet lock, dekor med Afrikanska djur
Numrerad 15/50 ex
Lockurna. Numrerad 13/50 ex. Dekor med fåglar.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35-36 cm
Numrerad 15/50 ex

Mindre ytslitage.

Antal besök: 579