STOLAR, 9 st, senbarockstil, 1900-talets första hälft.

118844. STOLAR, 9 st, senbarockstil, 1900-talets första hälft.

Enstaka stolar skyltmärkta Bernh. Sylvén, Stockholm.

Slitage, varierande klädsel, fläckar, stötmärken/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 233