HÖRNSKÅP, allmoge, med svarvade dekorelement.

118840. HÖRNSKÅP, allmoge, med svarvade dekorelement.

Längd 78, djup 37, höjd 194 cm.

Slitage och skador, färgbotfall, renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 067