BESTICK, silver 800, 1900-tal.

1188269. BESTICK, silver 800, 1900-tal.

längd 21 cm
totalvikt ca 580 gram.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 21 cm
totalvikt ca 580 gram.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 380