EVA LÖFDAL. Olja på duk, signerad.

118792. EVA LÖFDAL. Olja på duk, signerad.

Abstrakt komposition. 106 x 62 cm.

Färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgkrackelering.

Antal besök: 1 414