STENVASER, 1 par, Öland, 1900-tal.

1187900. STENVASER, 1 par, Öland, 1900-tal.

Höjd 29,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 381