CHAMPAGNESTRUTAR, 13 st, Etain Sonnant 1742, 1900-tal.

118763. CHAMPAGNESTRUTAR, 13 st, Etain Sonnant 1742, 1900-tal.

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 168