WILLIAM MELLOR. (1851-1931). Landskap. Olja på duk, signerad.

118752. WILLIAM MELLOR. (1851-1931). Landskap. Olja på duk, signerad.

29 x 55 cm.

Lagning med retusch, mindre dukskada, krackelyr, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 55 cm.

Antal besök: 2 186