FÅGELBAD, keramik, ostindisk, 1900-tal.

118701. FÅGELBAD, keramik, ostindisk, 1900-tal.

Otydlig stämpel i botten. Höjd 21 cm.

Krackelyr, nagg, skada samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 063