FLYGEL, Hoffmann & Kühne, Dresden, 1900-tal.

1186977. FLYGEL, Hoffmann & Kühne, Dresden, 1900-tal.

Fanerat med mahogny. Längd 140. Bredd 140. Höjd 99 cm.

Ej funktionstestat. Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 024