VASER, 3 st, glas och keramik, Alvar Aalto Iittala, Royal Copenhagen samt Rosenthal dat 1915..

11869. VASER, 3 st, glas och keramik, Alvar Aalto Iittala, Royal Copenhagen samt Rosenthal dat 1915..

Vas, glas, Alvar Aalto Iittala, höjd 16 cm.
Vas, Royal Copenhagen, höjd 13 cm.
Vas, Rosenthal daterad 1915, målad dekor, höjd 12,5 cm.

Alvar Aalto, enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alvar Aalto, enstaka repor.

Antal besök: 1 734