LYSTRAR, ett par Rokokostil, tidigt 1900-tal.

118680. LYSTRAR, ett par Rokokostil, tidigt 1900-tal.

för 2 ljus vardera, behängda med olikslipade prismor.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Antal besök: 1 260