KOMMOD, 1800-tal.

KOMMOD, 1800-tal.
118655. KOMMOD, 1800-tal.

Rödmålad. Skåp med hylla. Uppfällbart lock. Längd 49, bredd 41, höjd 82 cm. Tvättfat från kockums medföljer.

slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
118655. KOMMOD, 1800-tal.

slitage och skador.

Antal besök: 1 339