SKÅL, glas, Lalique, Frankrike.

11862. SKÅL, glas, Lalique, Frankrike.

Dekor av löv. Signerad Lalique France. Längd 19,5, höjd ca 10 cm.

Enstaka mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka mindre repor.

Antal besök: 971