Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
KONSTGLAS 4 delar, blanda annat B Vallien, osignerade, 1900-tal.
1185891. KONSTGLAS 4 delar, blanda annat B Vallien, osignerade, 1900-tal.
största storlek 20 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största storlek 20 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
180