BOKHYLLA TEAK 50/60-tal, 4 delar.

1185842. BOKHYLLA TEAK 50/60-tal, 4 delar.

Bokhylla i teak med svarta sarger samt mässingsfästen, 2 underdelar/2 överdelar, 40 x 80 x 150 cm (totalt 40 x 160 x 150 cm).

Bruksslitage, (fläckar, märken bör nämnas), saknas 2 skruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 840