KARAKTÄRSDOCKA, porslin, Gitte Möller, signerad.

118570. KARAKTÄRSDOCKA, porslin, Gitte Möller, signerad.

Signerad Gitte Möller, 2000, Nr 94.
Höjd (i sittande ställning) ca 35 cm.

Smärre bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 160