KNUT LUNDSTRÖM. Blyertsteckning.

1185216. KNUT LUNDSTRÖM. Blyertsteckning.

Sittande kvinnlig modell. Signerad. 46x33 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 414