KARMSTOL, rokokostil samt SATSBORD, två delar. 1900-tal.

11852. KARMSTOL, rokokostil samt SATSBORD, två delar. 1900-tal.

Karmstol, klädsel med ljus botten och grön dekor. Bord, största måttet: längd 46, bredd 37, höjd 70 cm.

Karmstol med slitage. Bord med slitage, skador, torrsprickor, vrangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633