SPEGEL, Glasmäster Markaryd, 1900-talets andra hälft.

1185115. SPEGEL, Glasmäster Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Spegel, Glasmäster Markaryd Art.nr: 271, Kv Fur Oljad, Floatglas, 80 x 140 cm.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 3 785