HÄNGSKÅP, vitrin, 1900-tal.

HÄNGSKÅP, vitrin, 1900-tal.
118496. HÄNGSKÅP, vitrin, 1900-tal.

Ek. Glasade luckor med blyinfattning. Inrett med hyllor i glas. Längd 84, bredd 18, höjd 57 m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 150