BORDSLAMPOR, 1 par, bronserad metall, IA 1406, 1900-talets andra hälft.
1184742. BORDSLAMPOR, 1 par, bronserad metall, IA 1406, 1900-talets andra hälft.
Total höjd 54 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 54 cm.
Mindre ytslitage.
161