JEAN HÉLION. Akvarell.

JEAN HÉLION. Akvarell.
1184551. JEAN HÉLION. Akvarell.

Abstrakt komposition. Signerad samt daterad Paris 1934.
19x24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 866