PARTI, LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, "Liljan", Ystad-Metall, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-tal.

118450. PARTI, LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, "Liljan", Ystad-Metall, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-tal.

Höjd Liljan 12 cm, Skultuna 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 483