PARET FÅTÖLJER, 50-talet, guldaktig plysch.

1184490. PARET FÅTÖLJER, 50-talet, guldaktig plysch.

SItthöjd 40 cm, bredd 72 cm, rygghöjd 79 cm.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 276