EDITH GERTH. Olja på duk.

EDITH GERTH. Olja på duk.
1184468. EDITH GERTH. Olja på duk.

Blomsterstilleben. Signerad. 65x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 905