Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GERDA ROOSVAL-KALLSTENIUS. Gårdsmotiv, olja på duk, signerad.
11841. GERDA ROOSVAL-KALLSTENIUS. Gårdsmotiv, olja på duk, signerad.
34 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 32 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 032