FIGURIN, Hästar, porslin, Keramos, Wein, 1900-tal.

118397. FIGURIN, Hästar, porslin, Keramos, Wein, 1900-tal.

Signerad "R. Chocholka". Längd 45 cm.

2 ben lagade.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ben lagade.

Antal besök: 2 034