PARTI PRESSGLAS, bland annat Kosta, 1800/1900-tal.

118391. PARTI PRESSGLAS, bland annat Kosta, 1800/1900-tal.

Bestående av bland annat assietter och skålar.
2 Tallrikar med motiv av Oscar II och Sofia, Limmared 1897. Största diameter ca 22,5 cm.

Slitage och nagg. Möjligen sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 383